Hakkımızda

Tüzünler Yağ hizmetinizde!


Türkiye’nin tarıma dayalı sanayi ve gıda sektöründe yükselen değeri Tüzünler Grup, yaklaşık yarım asırlık tecrübesi, 150 çalışanı ve geniş ürün yelpazesi ile bulunduğu sektörlerin lokomotifi olamaya devam etmektir. Tüzünler Grup, sahip olduğu yüksek kapasitesi, geniş bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük tarıma dayalı sanayi gruplarından biri olmayı hedeflemektedir. Tüzünler Grup’un temeli 1970’lerde ticaret ve tarım alanında yaptığı cesur yatırımlarla atılmıştır. Bölgesinde çiftçinin umut ışığı olan Tüzünler grup, 2007 yılında kurduğu Ham Ayçiçek Yağı Fabrikası ile tarıma dayalı sanayide farklılıklar yaratmıştır. Tüzünler Grup tarıma dayalı sanayi alanında 6 farklı şirketi ile 5 farklı alanda faaliyet göstermektedir. Grup şirketlerinden; Tüzünler Yağ perakende ve ev dışı tüketime yönelik yüksek kaliteli bitkisel sıvı yağlar üretmektedir.


Tamamen Türk sermayeli bir şirket olan Tüzünler Grup, bölgesel bir güç olmak amacıyla önemli adımlar atmaktadır. Bu bağlamda kurduğu güçlü teknolojik altyapı, modern üretim sistemleri ve kaliteli ürünleri ile çalışmalarını bir dünya şirketi olma doğrultusunda, “insan, yüksek kalite ve istikrar” anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Tüzünler Grup, bulunduğu sektörlerin birbirini tamamlar yapıda olması ve grubun verimlilik ve kalite politikasıyla diğer şirketlerden ayrılmakta ve bölgesine güven kaynağı olmaktadır. Tüzünler Grup, üreten Türkiye’nin üreten bir neferi olmaktan gurur duymaktadır.


Grup şirketlerinden; Tüzünler Yağ perakende ve ev dışı tüketime yönelik bitkisel sıvı yağlar, Tüzünler Yem un ve yem, Tüzünler Tarım, tarım alanında üretim ve satış yapmaktadır. Bölgenin temel taşlarından olan hayvancılık sektörü ise Tüzünler Grup şirketlerinden Btl Tarım ve hayvancılık şirketi tarafından sürdürülmektedir. Grubun en genç şirketi Tzn Lidaş; Türkiye de bakanlık onaylı lisanslı depoculuk hizmeti sunmaktadır. Tamamen Türk sermayeli bir grup olan Tüzünler Grup, bölgesel bir güç olmak amacıyla önemli adımlar atmaktadır. Bu bağlamda kurduğu güçlü teknolojik altyapı, modern üretim sistemleri ve kaliteli ürünleri ile çalışmalarını bir dünya şirketi olma doğrultusunda, “insan, yüksek kalite ve istikrar” anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Tüzünler Grup, bulunduğu sektörlerin birbirini tamamlar yapıda olması ve grubun verimlilik ve kalite politikasıyla diğer şirketlerden ayrılmakta ve bölgesine güven kaynağı olmaktadır. Tüzünler Grup, üreten Türkiye’nin üreten bir neferi olmaktan gurur duymaktadır.